Kategoriler
Haberler

İlk Yardım Eğitimlerimiz

1450713_1433004986915030_1400618033_n

İlk yardım eğitim merkezimizdeki Eğitmen kadromuz; branşında Türkiye’nin sayılı eğitmenleri arasında yer alan 112 Personelleri, Paramedik, Acil Servis Hemşireleri ve UMKE personellerinden oluşmaktadır.

İlk Yardım Eğitimi konusunda da Türkiye’nin en güvenilir ve yetkin kurumları arasına girmeyi hedeflediğimiz Eğitim Merkezimizde Verdiğimiz 2 gün 16 saatlik ilk yardım eğitim sonrasında Sağlık Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen 2 aşamalı sınavda başarı gösteren öğrencilerimiz, ilk yardımcı sertifikası almaya hak kazanmaktadır.

Eğitim Detayları ve Bir sonraki eğtim programını öğrenmek için aşağıdaki formu doldurarak sorularınızı bize iletebilirsiniz.

[th-contact-form subject=”İlk Yardım Eğitimleri Hakkında” button_text=”Mesaj Gönder” captcha=”1″] [th-contact-field label=”İsim Soyad” type=”name” required=”true” /] [th-contact-field label=”E-Posta Adresiniz” type=”email” required=”true” reply=”true” /] [th-contact-field label=”Sorularınız” type=”textarea” required=”true” /] [/th-contact-form]